Kup w przeciągu:

Środek do czyszczenia blatów kuchennych 0
Środek do czyszczenia blatów kuchennych

Na blaty kuchenne trafiają różne produkty spożywcze, może osadzać się na nich tłuszcz, zdarza się że wylejemy na blat napój lub kawę. To na blacie przygotowujemy posiłki dla całej rodziny i nie ma nic dziwnego w tym, że blat zwyczajnie się brudzi. Dlatego też przecieramy go nawet kilkukrotnie w ciągu jednego dnia. Używamy do tego różnych preparatów. Warto jednak przemyśleć użycie w pełni naturalnych środków, które będą bezpieczne dla naszego zdrowia, ale także skutecznie wyeliminują wszelkie drobnoustroje, efektywnie odtłuszczą i zniwelują niepożądane zapachy. Środek do czyszczenia blatów kuchennych możemy z powodzeniem przygotować sami na bazie octu gospodarczego.

Ocet gospodarczy? Same korzyści

Korzystając ze środków do czyszczenia wykonanych własnoręcznie mamy 100% wpływ na skład. Co za tym idzie, wiemy że taki środek będzie dla nas bezpieczny, co jest niezwykle istotne jeśli chodzi o powierzchnie mające styczność z żywnością. Ocet gospodarczy świetnie czyści, ale także odkamienia, usuwa osad wapienny i odtłuszcza. Jest też przyjazny środowisku. Zwróćmy też uwagę na fakt, że używając własnych środków nie przyczyniamy się do generowania śmieci w postaci szkodliwych plastikowych butelek.

Co jest potrzebne do przygotowania płynu do czyszczenia blatów kuchennych?

  • 200 ml Octu Gospodarczego 14% Pomoc Domowa Natural,
  • 200 ml wody.

W jaki sposób przygotować i jak używać preparat?

Wystarczy wymieszać ocet gospodarczy z wodą i przelać tak przygotowany roztwór do pojemnika ze spryskiwaczem. Spryskujemy tak przygotowanym preparatem blat i przecieramy całą powierzchnie ściereczką. Środek do czyszczenia blatów kuchennych będzie nam służył nawet przez kilka tygodni.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Otrzymaj eBook z przepisami na naturalne środki czystości - zapisz się na newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl