Kup w przeciągu:

Poznaj nas

Środki czystości dla każdego domu

Marka Pomoc Domowa to linia produktów przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji każdego rodzaju powierzchni w gospodarstwach domowych i nie tylko.

Produkty marki Pomoc Domowa charakteryzują się niezwykłą skutecznością
i przyjemnym zapachem. Wyprodukowane zostały z wykorzystaniem najwyższej jakości surowców i nowoczesnych technologii, a jednoczenie stworzono je, by zapewnić bezpieczeństwo ich stosowania. Zdajemy sobie sprawę, że w każdym domu są różne preferencję dotyczące sprzątania, dlatego opracowaliśmy 2 linie produktów – Natural i Professional, aby każdy mógł dopasować produkty do własnych preferencji.Pomoc Domowa Natural

Samodzielnie można skomponować naturalne środki czyszczące. Można przygotować mieszając w różnych proporcjach i kombinacjach 6 naturalnych składników.
Z pozoru proste składniki po zmieszaniu w odpowiednich kombinacjach zyskują zastosowanie niezbędne przy codziennych pracach domowych.

Dlaczego warto przygotować naturalne środki czystości w domu?

Dla naszego zdrowia
samodzielne komponowanie produktów gospodarstwa domowego jest znacznie bardziej korzystne dla zdrowia

Mamy wpływ na skład
Mamy możliwość ochrona przed alergiami własnymi i dzieci, świadomie nie używamy związków chemicznych, które często bywają chorobotwórcze

Dla nauki i zabawy
samodzielne komponowanie środków czyszczących zachęca do odkrywania nowych
zastosowań i eksperymentowania

Dla ochrony środowiska
naturalne środki nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Wiele ze składników jest biodegradowalnych. Dodatkowo nie generujemy dodatkowych opakowań, przy zakupie dedykowane środka czyszczącego.

Produkty należące do linii Pomoc Domowa Natural to produkty umożliwiające stosowanie naturalnych produktów przy minimalnym wykorzystaniu zbędnych opakowań, aby
samodzielnie móc komponować środki czystości. Dzięki wykorzystaniu 6 składników, dostępnych przepisów oraz chęci można zastąpić cały stos dedykowanych środków czystości.

Pomoc Domowa Professional

Ta linia produktów jest przeznaczona dla osób, które lubią skuteczne i łatwe sprzątanie.

Produkty po wielu testach i latach doświadczeń na rynku zostały opracowane w taki sposób, aby sięgając po dany produkt mieć pewność, że sprawdzi się nawet na trudne zabrudzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów marka Pomoc Domowa oferuje środki do kompleksowego czyszczenia różnych powierzchni w gospodarstwach domowych i nie tylko. Wśród nich znajdują się m. in. produkty skutecznie usuwające zaschnięty tłuszcz z piekarników i okapów, smugi i zacieki na szybach, lustrach i kabinach prysznicowych, brud zalegający w fugach, kamień osadzający się na armaturze i czajnikach, a także pleśń i grzyby tworzące się w łazience, wokół domu i w ogrodzie.

 

Newsletter
Otrzymaj eBook z przepisami na naturalne środki czystości - zapisz się na newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl