Kup w przeciągu:

Jak wyczyścić łazienkę? 0
Jak wyczyścić łazienkę?

W każdej łazience panują zupełnie odmienne warunki niż w innych pomieszczeniach. Tu króluje wilgoć, często rozleje się gdzieś woda, podczas kąpieli czy prysznica swoją chwilę ma para wodna. Na kafelkach prysznicowych często osadza się mydło, kamień, powstają niepożądane smugi czy innego rodzaju naloty. Najbardziej narażone na tego rodzaju zabrudzenia są prysznice kafelkowe. Częste mycie się, zmiany temperatur, wilgoć mogą skutecznie pozbawić płytki ceramiczne ich pierwotnego blasku. A tego nie chcemy. Proponujemy świetny preparat, który szybko i skutecznie pozwoli utrzymać całą łazienkę w świetnej formie.

Skorzystaj z odpowiednich środków do czyszczenia płytek i fug

Na całą łazienkę będzie się składać wiele elementów, które wymagają regularnej konserwacji. Z jednej strony mamy płytki, z drugiej należy także poddawać konserwacji baterie oraz fugi. Jednym ze świetnych i niezwykle skutecznych preparatów będzie środek do kamienia i rdzy. Ten poradzi sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Zarówno rdza, jak i kamień na bateriach szybko znikną jeśli skorzystamy z tego środka. Poradzimy sobie także z osadami z mydła czy zaciekami z wody. Użycie tego środka nie tylko pozwoli pozbyć się zabrudzeń, ale także nada czyszczonej powierzchni połysku i świeżego, przyjemnego zapachu. Pozbędziemy się także elementów organicznych, które mogą być źródłem ewentualnych zakażeń. Środek wyeliminuje także możliwość pojawiania się kolejnych zabrudzeń.

Powinniśmy także regularnie czyścić fugi. Położone pomiędzy płytkami podłogowymi i ściennymi są szczególnie narażone na zabrudzenia. Nie jest to tak gładka powierzchnia jak płytka i ułatwia osadzanie się brudu. Dlatego warto skorzystać ze sprawdzonych i profesjonalnych rozwiązań. Środek czyszczący do fug działa szybko i skutecznie. Świetnie czyści, a niezwykłą wartością jest fakt, że nie odbarwia ani nie wypłukuje fug. Może być używany niezależnie od kolorystyki spoin odświeżając ich kolor.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Otrzymaj eBook z przepisami na naturalne środki czystości - zapisz się na newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl