Kup w przeciągu:

Jak wyczyścić kamień i rdzę? 0
Profesjonalne czyszczenie kamienia i rdzy

Wszelkie miejsca, które mają kontakt z wilgocią oraz z wodą w naszych mieszkaniach narażone są na osadzanie się nie tylko kamienia, ale także rdzy. W kuchni osad pojawi się przy baterii w zlewie, wyposażenie łazienki takie jak kabina prysznicowa, umywalka, baterie, toaleta nieustannie są narażone na wilgoć. Osadzanie się kamienia i rdzy w tych miejscach jest stałym zjawiskiem, z którym radzimy sobie lepiej lub gorzej. Warto więc korzystać z preparatów, które dają pewne efekty, których stosowanie nie przysparza kłopotu, które działają skutecznie i błyskawicznie. Środek do usuwania kamienia i rdzy POMOC DOMOWA to doskonały kompan ułatwiający pielęgnacje zarówno łazienki, jak i kuchni, który pozwoli wyeliminować uciążliwe zabrudzenia.

Nie tylko kamień i rdza – preparat, który przywróci blask kuchni i łazience

Nowoczesna formuła środka świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą, ale nie tylko. Wszelkiego innego rodzaju zabrudzenia, takie jak osady z mydła, zacieki z wody, a także części organiczne, które często mogą być źródłem ewentualnych zakażeń, zostaną usunięte z pomocą tego preparatu. Co więcej, czyszczone powierzchnie zabezpieczone są przed ponownym pojawieniem się zabrudzeń. Cenną cechą środka jest łatwe spłukiwanie. W rezultacie otrzymujemy lśniące i pozbawione smug powierzchnie.

Jakie powierzchnie uda się nam wyczyścić za pomocą tego preparatu?

Wszelkie uciążliwe zabrudzenia, które osadzają się na wannie, umywalkach, prysznicach, kafelkach, powierzchniach ze stali nierdzewnej, bateriach czy toaletach z powodzeniem uda się usunąć z pomocą środka do kamienia i rdzy.

W jaki sposób stosować preparat?

Na zabrudzoną powierzchnię wystarczy nanieść preparat, a następnie należy odczekać kilka minut by preparat zaczął działać. Następnie wycieramy osady gąbką i spłukujemy czyszczoną powierzchnię wodą. Jeśli zabrudzenia okażą się wyjątkowo uporczywe warto wykonać czynność jeszcze raz.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium