Kup w przeciągu:

Jak wyczyścić kabinę prysznicową? 0
Jak wyczyścić kabinę prysznicową?

Rano, wieczorem, po treningu, po fizycznej pracy często nie możemy się wręcz doczekać momentu, w którym orzeźwimy się korzystając z kabiny prysznicowej. Jeśli tylko jest w domu korzystamy z niej często, używają jej wszyscy domownicy, a często zaproszeni na nocleg goście. Jej nienaganny wygląd jest więc pożądany, chcemy by kabina wyglądała czysto i schludnie. Jednak osadzające się na niej zabrudzenia z mydła, plamy z wody i kamień osadowy mogą wyraźnie wpłynąć na wygląd kabiny. W jaki sposób pozbyć się nieestetycznych zabrudzeń? Skorzystaj z wygodnego i prostego w obsłudze preparatu, który szybko i w profesjonalny sposób wyczyści kabinę.

Środek do czyszczenia kabin prysznicowych – co zyskujesz?

Środek czyszczący do kabin prysznicowych szybko i efektywnie usuwa wszelkie uporczywe naloty, które mogą zgromadzić się na kabinie prysznicowej. Przy okazji nadaje czyszczonej powierzchni połysku, a także świeżego i przyjemnego zapachu. Bardzo istotne jest to, że środek do czyszczenia kabin prysznicowych usuwa części organiczne, które bardzo często są źródłem ewentualnych zakażeń, co więcej eliminuje ryzyko pojawiania się nowych. Jest to także preparat bardzo prosty w użyciu. W łatwy sposób się spłukuje pozostawiając lśniące, pozbawione smug powierzchnie.

Czym wyróżnia się preparat do kabin prysznicowych?

Środek pozwala na skuteczne utrzymanie kabiny prysznicowej w nienagannym stanie. Niezależnie czy jest to kabina nowa, czy też użytkowana przez lata pozwala zachować świetną prezencję. Sprawdzi się do stosowania na szkle powlekanym i niepowlekanym, akrylu oraz prysznicach kafelkowych. Może być stosowany również do czyszczenia armatury łazienkowej, wanien, zasłon prysznicowych i drzwi kabin z ramą aluminiową. Bezcenną właściwością jest fakt, że nie pozostawia smug oraz nadaje długotrwały połysk.

Łatwe użytkowanie, szybkie efekty

Środek do kabin prysznicowych wystarczy w prosty sposób nanieść na czyszczoną powierzchnię. Pozostawmy preparat na kilka minut i dokładnie przetrzyjmy powierzchnię gąbką. Potem wystarczy spłukać kabinę wodą. Jeśli zabrudzenia są wyjątkowo uporczywe, powtórzmy cały proces.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Otrzymaj eBook z przepisami na naturalne środki czystości - zapisz się na newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl