Kup w przeciągu:

Dlaczego warto stosować naturalne środki czyszczące? 0
Dlaczego warto stosować naturalne środki czyszczące?

Sprzątanie domu jest czynnością, którą wykonujemy regularnie. Chcemy, żeby nasza rodzina dobrze się w nim czuła, dbamy o wystrój i dekoracje. Ważne jest, żeby nasze środowisko życia było jak najbardziej naturalne. Dowiedź się dlaczego warto używać naturalnych środków czystości?

OCHRONA ŚRODOWISKA
Używając naturalnych środków czystości przyczyniasz się do dbania o środowisko. Większość ze składników jest biodegradowalna, dzięki czemu nie zagrażają naturze.

BEZPIECZEŃSTWO
Świadomie rezygnujesz z używania gotowych środków chemicznych, które często bywają chorobotwórcze i mogą powodować alergię.

NIESKOŃCZENIE WIELE PRZEPISÓW
Środki czyszczące przygotowane samodzielnie są dopasowane do twoich potrzeb i upodobań. Wystarczy 6 składników, aby przygotować nieskończenie wiele przepisów.

PROSTY SKŁAD
Samodzielnie przygotowane środki czyszczące mają prosty skład. Wiesz, skąd pochodzą poszczególne składniki oraz jakie mają właściwości. Produkty nie zawierają barwników ani GMO.

NAUKA I ZABAWA
Samodzielne komponowanie środków czystości zachęci Ciebie i Twoje dziecko do eksperymentowania i odkrywania nowych zastosowań.

OSZCZĘDNOŚĆ
Kupując jedynie 6 produktów jesteś w stanie zaoszczędzić zarówno miejsce jak i pieniądze.

Pomoc Domowa Natural to seria 6 naturalnych produktów, z których możesz przygotować środki czystości odpowiednie dla każdej powierzchni.

Stwórz własne, naturalne środki czystości dostosowane do potrzeb Twojego domu.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Otrzymaj eBook z przepisami na naturalne środki czystości - zapisz się na newsletter
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium